Šeimos verslas ir tradicijos

Apie mus

Tai šeimos ūkis, kuriame dirba visi šeimos nariai. Įkurtas 2002 metais. Šiuo metu laikoma apie 250  mėsinių galvijų (Limuzinų, Angusų, Šarolė veislių). Galvijai šeriami ūkyje užaugintais natūraliais pašarais, be GMO ir antibiotikų, laikomi palaidi. Taigi galite būti tikri, kad užauginta jautiena yra natūrali ir kokybiška. 

Ukmergėje turime gyvulių skerdyklą su perdirbimu, pusgaminių gamyba , o Anykščių rajone, Viešintose yra įkurtas gaminių perdirbimo cechas. Ruošiame šviežios mėsos produkciją, taip pat gaminame šalto ir karšto rūkymo mėsos gaminius. Gaminame beveik 100 rūšių gaminių. Visa produkcija gaminama natūraliai be stipriklių, be E ir stabilizatorių. Gaminiai rūkomi natūraliai –  alksnio, ąžuolo mediena.

2014 m. mūsų ūkiui yra suteiktas tautinio paveldo  produkto sertifikatas, trims gaminiams: rūkytiems lašiniams, rūkytam kumpiui, ir rūkytai nugarinei.

2017 m. ūkiui skirta pirmą vietą Anykščių rajone, už pažangų ūkininkavimą.

Pateikiame produkcijos nuotraukas. Mūsų produktų skonis, yra švelnus, natūralus, tikras kaimiškas. Kaip sako mūsų pirkėjai, tokios produkcijos negalima rasti visoje Lietuvoje, ji yra išskirtinė. Kviečiame paragauti.